Biuletyn Informacji Publicznej
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu

      Co to jest?
Wyniki XXXII OTWP - KŁÓBKA 2009r.

Wyniki

XXXII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

„Młodzież Zapobiega Pożarom”

Eliminacje Wojewódzkie

Kłóbka 2009 r.

III Grupa wiekowa

  1. Tomasz Nosal – powiat wąbrzeski

  2. Jakub Groth – powiat grudziądzki

  3. Adrian Katafiasz – powiat nakielski

  4. Magdalena Wiśniewska – powiat świecki

  5. Łukasz Auguścik – powiat tucholski

  6.  Bartosz Stawicki – powiat żniński
  7. Tomasz Wawrzyniak – powiat inowrocławski
  8. Łukasz Kłodziński – powiat bydgoski
  9. Marek Grzywna – powiat golubski
  10. Adam Stawicki – powiat mogileński
  11. Małgorzata Górska – powiat toruński
  12. Agnieszka Sarnowska – powiat brodnicki
  13. Marta Lutowska – powiat rypiński
  14. Marcin Maryniak – powiat bydgoski
  15. Rafał Karbownik – powiat chełmiński
  16. Przemysław Gbur – powiat sępoleński
  17. Sylwia Kujawa – powiat radziejowski
  18. Paweł Lubecki – powiat włocławski

 

 

II Grupa wiekowa

  1. Tomasz Michalski – powiat toruński

  2. Mirosław Rode – powiat tucholski

  3. Marek Szczygielski – powiat żniński

  4. Karolina Żuchowska – powiat mogileński

  5. Anita Jacoszek – powiat nakielski

  6. Arkadiusz Kwasigroch – powiat sępoleński
  7. Piotr Fic – powiat wąbrzeski
  8. Filip Geppert – powiat inowrocławski
  9. Joanna Kamińska – powiat radziejowski
  10. Magdalena Kłodzińska – powiat bydgoski
  11. Tomasz Zakrzewski – powiat grudziądzki
  12. Damian Olejnik – powiat golubski
  13. Aleksandra Kmieć – powiat aleksandrowski
  14. Monika Ziemkiewicz – powiat lipnowski
  15. Magdalena Zielaskiewicz – powiat brodnicki
  16. Anna Reszke – powiat świecki
  17. Paulina Repińska – powiat bydgoski
  18. Aleksandra Tyburska – powiat rypiński
  19. Patrycja Grzebyta – powiat chełmiński

 

 

I Grupa wiekowa

  1. Dominika Eliasz – powiat tucholski

  2. Damian Wołoszyn – powiat grudziądzki

  3. Patryk Robaczewski – powiat toruński

  4. Wojciech Olasiński – powiat bydgoski

  5. Daria Lutowska – powiat rypiński

  6. Wiktor Mazurkiewicz – powiat mogileński
  7. Mateusz Burak – powiat golubski
  8. Aleksander Mazur – powiat inowrocławski
  9. Sandra Borysionek – powiat sępoleński
  10. Adrian Andryanczyk – powiat świecki
  11. Iwona Wiewióra – powiat żniński
  12. Patrycja Moskal – powiat chełmiński
  13. Marcin Malinowski – powiat brodnicki
  14. Michał Sobacki – powiat nakielski
  15. Ewa Kalinowska – powiat wąbrzeski
  16. Mateusz Michalski – powiat aleksandrowski
  17. Arkadiusz Kontowicz – powiat radziejowski
  18. Kamil Kołodziejczak – powiat bydgoski
  19. Sławomir Bielicki – powiat lipnowski

 

 

Komisja Sędziowska w składzie:

  1. bryg. mgr inż. Ryszard Czapiewski – przewodniczący
  2. st. kpt. mgr Roman Kukliński
  3. st. kpt. mgr inż. Marceli Pilewski
  4. mgr Anna Treder
INFORMACJE O DOKUMENCIE
Ilość wyświetleń: 6377
Wprowadzony przez: Marceli Pilewski
Data opublikowania: 2009-04-27 08:10:23
Obowiązuje od: 2009-04-27 08:10:23
LISTA POPRZEDNICH WERSJI
Lista poprzednich wersji:
   
Data zmiany Redaktor Opis zmiany
2009-04-27 08:16:17 Marceli Pilewski
2009-04-27 08:13:24 Marceli Pilewski Publikacja artykułu